Як Дженіфер Лопес зберігає молодість?

Дженніфер Лопес уже давно на сцені, але з її зовнішнього вигляду неможливо точно сказати, скільки їй років. Здається, з часом ця відома співачка стає тільки красивішою. Сьогодні, у 51, вона виглядає так само, як і двадцять років тому. У чому ж секрет Джей Ло? Звичайно, вона може завдячувати своїй генетиці, правильному харчуванню та активному способу життя.

Та в гарячої латиноамериканки є свій особливий секрет краси. І ні, це не пластична хірургія. Зберігати молодий вигляд упродовж стількох років Дженніфер допомагають новітні досягнення апаратної косметології. Мова йде про мікрострумову терапію або, як їх ще часто називають, мікротоки для обличчя.

Як працюють мікроструми

Талановита співачка та актриса завжди має приголомшливий вигляд. Переглядаючи її фотографії та живі виступи, легко впевнитися в тому, що Джей Ло не є фанаткою пластики та ботоксу. У неї завжди жива, рухлива міміка, а ознак старіння зовсім не видно навіть після 50. Це можливо завдяки мікрострумам, а точніше, безопераційному ліфтингу за допомогою технологічного апарату з комбінованим випромінюванням.

Мікротоки — це наднизькі електричні імпульси, що точно збігаються з імпульсами людського тіла. Вони не є шкідливими, навпаки, надзвичайно корисні для внутрішнього стану та зовнішнього вигляду шкіри. Струми впливають на клітинну мембрану і стимулюють клітини до більш активного поділу. Забезпечують їх вологою, киснем і корисними речовинами. Збільшують продукування колагену, еластину, аденозинтрифосфорної кислоти та інших елементів, що потрібні для процесів регенерації та обміну речовин.

Такі імпульси допомагають розгладити й освітлити шкіру, зменшити темні кола, зморшки, вугрі та інші нерівності, позбутися в’ялості, слідів втоми, звузити пори. Також вони дозволяють ефективно підтягнути шкіру, повернути м’язам пружність і тонус, зробити контури обличчя більш чіткими та скульптурованими. Воно виглядає значно молодшим і свіжішим уже після трьох сеансів.

Мікрострумовий масаж необхідно проходити в комплексі з кількох процедур, одної буде недостатньо. Проводити його має лише досвідчений сертифікований лікар-косметолог на ультрасучасному обладнанні.

Найкращий косметологічний апарат

Вибір Дженніфер Лопес — мультифункціональна система CACI Synergy з технологією S.P.E.D від бренду з Великобританії CACI International. Це дві терапевтичні дії в одному. Мікроструми вдало поєднуються з LED-терапією, тому така мікротокова терапія має подвійну ефективність.

Після перших сеансів співачка була настільки вражена ефективністю винаходу британської компанії, що придбала собі цю станцію, та найняла особистого косметолога, щоби ніколи не пропускати процедури. Вона бере апарат навіть у гастрольний тур. Висококваліфікований спеціаліст знає все про мікрострумовий масаж і підбирає потрібну частоту та силу струму спеціально для зірки. Завдяки чому вона завжди виглядає молодою.

Тепер у кожного є можливість зберегти молодість і красу, не вдаючись до хірургічних втручань. Абсолютно безболісне і високоефективне омолодження шкіри стало доступним із системою CACI Synergy та нехірургічною підтяжкою обличчя.