Як молода пара з Великобританії живе в подорожах по світу

Красива пара постійно подорожує по світу. Хлопець і дівчина вже відвідали 34 країни, оплачуючи поїздки на зекономлені гроші. Молоді люди не ходять на вечірки і не обідають в дорогих ресторанах, а під час подорожей ніколи не зупиняються в готелях. Заробляють вони викладанням англійської онлайн. Це дозволяє їм насолоджуватися спільними мандрами і відкриттям нових місць і ділитися яскравими фотографіями і враженнями зі своїми підписниками в Інстаграмі.

Дізнайтесь, чому молоді люди вибрали такий спосіб життя, та помилуйтеся захоплюючими знімками, які закохані зробили під час цікавих подорожей.

 

Молода пара з Великобританії постійно їздить по світу і публікує яскраві фотографії своїх подорожей в Інстаграмі. Вони вибрали незвичайний стиль життя і нітрохи не шкодують про це.

26-річний Джек Гудвін-Джонс (Jack Goodwin-Jones) і 25-річна Бекі О’Коннелл (Becky O’Connell) познайомилися під час навчання в університеті Шеффілд-Халлам.

Закохані ведуть спільну сторінку в Інстаграмі – @twotickets.toanywhere, де розповідають про своє дивовижне життя-подорож 25-ти тисячам фоловерів.

Їм вдалося назбирати гроші для поїздок, економлячи на дорогих обідах в ресторанах, гулянках з друзями і розвагах.

Незважаючи на те, що історія кохання молодих людей почалася в похмурому і дощовому Шеффілді, вони завжди мріяли жити нестандартно і побувати в більш яскравих місцях, ніж їх сіре місто.

Вперше хлопець і дівчина разом поїхали на Кіпр в червні 2014 року. З того часу пара закохалася в подорожі і загорілася бажанням відкривати нові місця разом.

Зараз їх аккаунт наповнений приголомшливими фотографіями з Камбоджі, Австралії, Таїланду, Іспанії, Словаччини, Сінгапуру і багатьох інших країн.

У той час як молоді випускники університетів осідають за столами офісів, Джек і Беккі відвідали вже 34 країни за неповних 7 років.

Багатьох людей дивує такий стиль життя, але закоханим він дуже подобається. Вони відчувають себе абсолютно щасливими і вільними.

Перед тим як відправитися в подорож довжиною в життя, хлопець і дівчина відкладали гроші. Вони не ходили по дорогих ресторанах, випивали з друзями всього два рази в рік і багато працювали.

Під час поїздок пара ніколи не зупиняється в шикарних готелях, а ночує в хостелах або в гостях у місцевих сімей.

Втім, зекономлені гроші закінчилися за рік постійних подорожей. Тому молоді люди вирішили зайнятися викладанням англійської мови онлайн. Вони вчать китайських дітей, витрачаючи на роботу по 12 годин щотижня.

Грошей за приватні уроки онлайн вистачає на оплату поїздок, хоча і доводиться трохи економити.

Крім викладання англійської, Джек і Беккі займаються всім, чим тільки можна: від організації весіль до консультації по здоровому способі життя. Ноутбук допомагає їм заробляти віддалено, не відриваючись від подорожей.

Незважаючи на всю романтику, пара зізнається, що їм доводиться дуже ретельно планувати свій бюджет і бувають дні, коли не все так привабливо.

Вони розповідають правду, яка залишається за гламурними кадрами, своїм фоловерам в Інстаграмі.

Розваги під час подорожей – це то, що блискавично поглинає гроші. Люди, які переглядають аккаунт закоханих в Інстаграмі, думають, що кожен їх день схожий на казку, але це далеко не так. На красивих фотографіях зображені тільки самі безтурботні моменти поїздок.

Нікому не цікаво дивитися на те, як втомлені Джек і Беккі сидять в автобусах по кілька годин на кордонах або проводять безсонні ночі в аеропортах. Тому вони публікують самі барвисті миті, але часто розповідають і про те, що залишилося за кадром.

Молоді люди зізнаються, що сумують за рідним і близьким, адже не бачаться з ними довго. За майже сім років безперервних подорожей вони були вдома всього два рази.

Красива пара надихає інших людей на спільне відкриття нових місць і країн. Вони не бояться труднощів, а їх любов допомагає справлятися з фінансовими проблемами та іншими негараздами під час поїздок. Незвичайний стиль життя їм дуже подобається, адже пристрасть до подорожей – це те, що об’єднує їх ще більше і підігріває щирі почуття одне до одного.

А як ви ставитеся до стилю життя «на колесах»?

Джерело – dailymail.co.uk