Як за годину змінити якість життя

Як за годину змінити якість життя

Ми боїмося захворіти, соромимося дефектів зовнішності, переживаємо, відмовляємося від спілкування і впадаємо в депресію. Бородавки, вологі ступні, жирок на талії, дискомфорт під час сексу, розтяжки – у нас десятки проблем, які турбують і дратують роками. Для більшості з них придумані рішення, що займають 20-60 хвилин нашого часу. Всього одна година – і життя перестає бути сірим.

Родимки, бородавки і атероми. Спочатку вони не турбують, в якийсь момент вони починають заважати. Пройдіть обстеження і видаліть лазером новоутворення до моменту переростання в небезпечну форму. Лазер пошарово випаровує уражені клітини і не зачіпає здорові. 30 хвилин в клініці Platinum Laser.

Сухість і свербіж в інтимній зоні і нетримання сечі. Так проявляється старіння слизової оболонки вагіни. Жінки роками терплять діскомфорт, не здогадуючись, що для вирішення проблеми вченими розроблене безболісне и просте лазерне шліфування:   https://platinumlaser.com.ua/ginekologiya/lechenie-vulvovaginalnogo-stareniya/. 15 хвилин.

Виступаючі вени, тромби і постійна загроза відриву тромбу. Варикоз – це не тільки естетична проблема, це важке захворювання. Склеродермия закупорює уражену вену, виключає її з кровотоку і рятує від інсульту. Одночасно ноги перестають  набрякати і набувають здоровий вид. 20 хвилин.

Друге підборіддя, обпливли передпліччя, складки жиру на спині і зоні галіфе тренажерів непідвладні. Безкровна лазерна ліпосакція проводиться під місцевим наркозом. Видаляє надлишки жиру і назавжди робить чіткими контури обличчя і тіла. 30-45 хвилин.

Мокрі шкарпетки, плями поту і вологі долоні. Гіпергідроз – це сербезний збій в роботі потових залоз, який не виправити дезодорантами і присипками. Безпечний спосіб – тимчасове (від півроку) блокування інєкціями ботоксу нервових імпульсів, що провокують потовиділення в проблемних зонах. 40 хвилин.

Асиметрія рис обличчя, запалі губи, глибокі носогубні складки, невиразне підборіддя. Показань у ін’єкційної контурної пластики набагато більше. Щільні філлери на основі гіалуронової кислоти заповнюють порожнечі і моделюють нові контури особи. Майстри клініки здійснюють ювелірні пластичні дива. 40 хвилин.

Розтяжки, стриї, шрами і рубці. Вони не прикрашають тіло і приносять своїм власникам чимало дешевни страждань. Фракційне шліфування лазером SMAXEL назавжди руйнує рубцеві тканини і ініціює синтез колагену самим організмом. 25 хвилин.

Відновлювальний період після ін’єкційних і лазерних процедур становить від кількох годин до місяця. Лазер запаює сполучні тканини, тому немає крові, процесс загоєння відбувається дуже швидко. Не втрачайте час на переживання – починайте жити.