Якість та надійність: секрети вибору інструментів для стоматології

Якість та надійність: секрети вибору інструментів для стоматології
Якість та надійність: секрети вибору інструментів для стоматології

Кожен, хто хоч раз відвідував стоматолога, знає, що йому для роботи потрібно чимало спеціальних інструментів. І, як показує практика, саме їх відмінна якість – запорука професійного лікування та чудової репутації клініки або стоматологічного кабінету.

Якщо ж ви тільки плануєте відкрити стоматологію, то без якісних спеціальних інструментів не обійтися.  Інтернет-магазин «TexMed» пропонує якісне обладнання для стоматології за кращими цінами. В онлайн-каталозі представлені стоматологічні інструменти : турбінні наконечники, прилади для стерилізації, наконечники для мікромотора, скейлери і содоструйки, бори, поліри, фініри, диски, фрези, стоматологічні хірургічні інструменти та прилади

Крім того, в онлайн каталозі є зуботехнічне обладнання та матеріали, а також медичні меблі для стоматологічних кабінетів. 

Які інструменти потрібні 

Для повноцінної роботи стоматологи використовують різні інструменти. Зазвичай це прилади для огляду, лікування, хірургічні інструменти. А також – для протезування та для видалення відкладень.

Крім того, стоматологу не обійтися без інструментів  для обстеження та діагностики. Вони універсальні і використовуються в будь-якому стоматологічному кабінеті, незалежно від напрямку діяльності лікаря. 

Так, ручні пристосування незамінні для видалення розм’якшених зубних тканин, пломбування. Це різні види алмазних головок, борів, дисків для полірування.

Для роботи в каналах також  використовують спеціальні інструменти. Вони дозволяють відновити прохідність каналів, видалити тканини. Крім того, різні пристосування потрібні для зубного протезування та для виправлення прикусу (установки і коригування брекет-систем).

На що важливо звернути увагу перед покупкою

Основний критерій вибору – всі стоматологічні інструменти мають відповідати стандартам ГОСТу та потребам стоматолога під час виконання певних маніпуляцій. Тому орієнтуватися потрібно на такі критерії, як форма, призначення, безпека. Не менш важливе значення має гігієнічність. Всі інструменти мають бути міцними, зручними під час використання.

Варто врахувати  і якість матеріалу, з якого вони виготовлені. Адже вони повинні не тільки витримувати робоче навантаження, а й часту стерилізацію та дезінфекцію. Тому серед критеріїв вибору варто згадати стійкість до корозії, до впливу високих температур, а також – міцність і стійкість до механічних пошкоджень.

Де вигідно купити спеціальні інструменти

Хоча сьогодні багато торгових точок пропонують інструменти для стоматології, все-таки краще обирати перевірені магазини. «MedTex» – інтернет-магазин з досвідом роботи, тут ви знайдете широкий асортимент якісного обладнання. Співпраця з ним має низку переваг: 

  • Висока якість всіх товарів. Як показує практика, в умовах правильного використання, якісний стоматологічний інструмент може прослужити 20-30 років.
  • Великий вибір товарів. Так, в онлайн каталозі ви знайдете різні категорії інструментів та допоміжних товарів.  
  • Зручний пошук на сайті. За допомогою  рубрик ви швидко знайдете все необхідне за назвою, класифікацією та призначенням.
  • Можливість отримати консультацію щодо вибору товару.
  • Доступні ціни, акції, знижки. 
  • Швидка обробка замовлень, оперативна доставка по всій Україні.

Всі інструменти для вирішення різних стоматологічних та зуботехнічних завдань якісні, надійні і міцні, відповідають усім стандартам.

Обирайте інструменти для стоматології від «MedTex», адже інструменти від визнаних виробників – успішна інвестиція в професійний розвиток та якість лікування пацієнтів.