Якщо почнете пити воду на порожній шлунок, то ви помітите цих 8 змін!

Якщо почнете пити воду на порожній шлунок, то ви помітите цих 8 змін!
Якщо почнете пити воду на порожній шлунок, то ви помітите цих 8 змін!

Для усіх вже не секрет, що склянка води вранці — це найкращий початок дня. 

Саме цей спосіб пробудження запобігає багатьом хворобам та станам як , наприклад: головний біль, бронхіт, туберкульоз, менінгіт, ожиріння і т. д.

Ось як правильно це робити:

  • після пробудження, потрібно випити 200-500 мл води;
  • лише після цього можна приступати до чищення зубів, але ще не їсти протягом 30 хвилин;
  • через 30-45 хвилин можете поснідати;
  • після кожного прийому їжі не пити ще годину часу.

Не усім вдається вранці випивати таку кількість води, тому слід починати з тих доз, які вам комфортні.

Вода вранці натщесерце допомагає:

1) Очистити організм від токсинів. Токсини в нашому організмі накопичуються внаслідок неправильного харчування, неякісних косметичних засобів, погану екологію і т. д. Якщо ви будете вранці випивати воду, то значно покращиться стан волосся, шкіри.

2) Прискорити обмін речовин на 24%. Вранці склянка води запускає процеси травлення в організмі і надалі метаболічні процеси працюють краще.

3) Нормалізувати масу тіла. Такий ритуал очищає кишківник від шлаків та токсинів та допомагає загалом покращити мікрофлору цього органу.

4) Усунути печію і викликаний нею дискомфорт у шлунку. Вода, випита натщесерце, розбавляє кислоти в шлунку, прибираючи симптоми печії. Крім того, ранішня вода  – це найкращий початок дня.

5) Покращує регенерацію на всіх рівнях. Завдяки склянці води ми покращуємо стан серцево-судинної системи та покращуємо кровопостачання навіть в периферійні зони.

6) Поліпшує стан шкіри й волосся. Постійна сухість шкіри, ламкість волосся та посічені кінці можуть бути внаслідок зневоднення організму.

7) Запобігти утворенню каменів в нирках і інфекцій сечового міхура. Вода, випита натщесерце, розбавляє кислоти, які призводять до утворення каменів в нирках. Вода покращує виведення шкідливих речовин з організму.

8) Зміцнити імунну систему. Також склянка води покращує функціонування лімфатичної системи, нормалізує рівень кортизолу та в загальному зміцнює організм.

Пийте більше води й будьте здоровими!