Закарпатська медична перлина

Розташована в Ужгороді, мальовничому районі Закарпаття, Клініка Біляка має повне право називатися взірцем для медичної галузі України. Аргументів, щоби так вважати достатньо: у клініці переважна більшість операцій проводиться за малоінвазивними та органозберігальними методиками. А головним принципом, котрий є недосяжним для медичних закладів комунальної форми власності, слугує індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта.

Осередок сучасної медицини

На жаль, хірургічні відділення багатьох українських лікарень і досі воліють оперувати за традиційними техніками, із широким лапаротомічним доступом. І це в XXI столітті коли в розвиненому світі «золотим стандартом» стали лапароскопічні та ендоскопічні лікувальні втручання з приводу хірургічної, урологічної чи гінекологічної патології.

У Клініці Біляка підхід кардинально відрізняється від загальноприйнятого. Тут ще засновником С.Т. Біляком запроваджено дотримання стандартів, якими керуються клініки розвинених країн Європи, США.

Максимально застосовуються хірургічні втручання із використанням малотравматичних методик, адже це створює сприятливі умови для роботи лікарів і одужання пацієнтів.

Медицина технологій

Досягнути рівня хірургії розвинених країн неможливо без сучасних технологій, адже для малоінвазивних та органозберігаючих операцій застарілий інструментарій не підходить. Саме тому в Клініку Біляка закуплено інноваційне устаткування.

Лапароскопія

Під час лапароскопічних втручань крізь один із проколів-портів вводиться мініатюрна цифрова відеокамера з джерелом світла. У такий спосіб операційне поле освітлюється не гірше ніж хірургічний стіл безтіньовою лампою. А зображення у форматі FullHD транслюється на екран монітору, дивлячись на який хірург і здійснює необхідні маніпуляції інструментами, що заведені крізь інші проколи.

У наявності весь необхідний набір для лапароскопічних втручань: від мініатюрного коагулятора для надійного запобігання крововтраті, до подрібнювача видалених тканин, щоби для їх виймання не було потрібно робити розріз.

Інструментарій, переважно, одноразовий, що дає змогу уникнути небезпеки інфікування під час операції. На додачу, під час лапароскопічного втручання, операційне поле лишається закритим, не контактує з оточуючим повітрям та не пересихає. І це також є профілактикою післяопераційних ускладнень, у рази скорочує тривалість післяопераційного та реабілітаційного періоду.

Ендоскопія

Особлива увага Клінікою Біляка приділяється застосуванню ендоскопічних операційних методик. Новітнє устаткування дає змогу здійснювати певні операції взагалі без пошкодження шкіри та м’язів: інструмент підводиться до місця операції крізь природні отвори.

Наприклад, при пухлинах прямої кишки, висічення уражених та зшивання здорових тканин здійснюється крізь анальний отвір, а видалення аденоми простати – крізь сечовипускний канал (уретру).

Медицина досвіду та інновацій

Щоб досконало володіти сучасними медичними технологіями, потрібно мати сучасні знання. Для цього фахівці Клініки регулярно стажуються в медичних закладах США, розвинених країн Європи. Набуваючи нових навичок та досвіду – застосовують інноваційні техніки операцій в Україні.

Як приклад, зазначимо, що Клініка Біляка – одна з небагатьох лікарень, де здійснюються симультанні операції. Це коли під час одного втручання проводиться лікування двох чи більше захворювань. Наприклад, за один сеанс загального знеболення видаляють уражений хворобою чи камінням жовчний міхур та висікають килу (грижу) черевної стінки.

Медицина економії

Практика малоінвазивних та симультанних операцій дає пацієнтам змогу зберегти ресурс здоров’я, зекономити час та кошти. Нерідко трапляється так, що лікування в приватній Клініці Біляка коштує дешевше, ніж аналогічна операція в інших лікарнях. Причина в тому, що пацієнт клініки не витрачає додаткові кошти на придбання медикаментів чи перев’язувального матеріалу.

Також не доводиться витрачатися під час післяопераційного періоду, до вартості операцій входить повне забезпечення людини: від одноразового інструментарію до харчування й палати готельного зразка.

Медицина для пацієнта

Повною мірою реалізувати потенціал сучасних методик, колективу Клініки Біляка допомагає головний принцип закладу: індивідуальний підхід до кожної людини. Як на етапі діагностики, так і під час складання плану операції.

Від такого поєднання сучасних технологій, досвіду фахівців та ставлення до хворих, виграють усі. І лікарі, котрі отримують можливість допомагати та рятувати життя, і пацієнти, для котрих є можливість здобути медичну допомогу рівня Європи тут, в Україні, у Закарпатті.