Запам’ятайте їх! Ефективні вправи та поради для спалювання жиру.

Запам'ятайте їх! Ефективні вправи та поради для спалювання жиру.
Запам'ятайте їх! Ефективні вправи та поради для спалювання жиру.

Як прибрати надокучливі боки та живіт сьогодні цікавить багатьох жінок.

Причини появи животика

Основною причиною, з якої з’являється живіт і боки є надмірне вживання солодкої і жирної їжі. Вуглеводи і жири перетворюються нашим організмом у відкладення між м’язовою тканиною і шкірою, тобто “про запас” (на чорний день). Також організм такі ж запаси робить між м’язовими тканинами і внутрішніми органами, заповнюючи всю черевну порожнину і створюючи нам проблему: як прибрати боки і живіт.

Натуральні засоби для схуднення

Крім фізичних навантажень і обмежень калорійності процес позбавлення від бочків і живота (тобто жиру) можна істотно прискорити почавши щодня вживати такі продукти:

  1. Лляна олія – ​​найдешевше джерело жирних кислот, які необхідні для розщеплення жирових клітин. Рекомендується вживати по 1 чайній ложці на день (вранці).
  2. Червона риба (жирна, наприклад сьомга) – “дороге” джерело жирних кислот, але дуже корисне.
  3. Цитрусові (тобто лимони, грейпфрути) – ці фрукти не тільки підіймають ваш імунітет, але і допомагають розщеплювати жир.
  4. Кава – тонізуючий напій, який підіймає тиск, підсилює кровотік і покращує обмін речовин.

Універсальні способи спалювання жиру на боках і животі

До них сміливо можна віднести: біг (саме підтюпцем на порівняно довгі дистанції), баню (без фанатизму), плавання і деякі косметологічні процедури (масажі та обгортання). Всі вони по-своєму хороші, в залежності від конституції тіла і кількості зайвої ваги (а також фінансових можливостей і доступності за часом) можна поєднувати різні заняття в будь-яких пропорціях і кількостях, але! Схуднення і прибирання боків і живота – процес поступовий, що підкоряється своїм власним законам.

Як впоратися з жиром внизу живота?

Для цього є чудова вправа. Виконується вона лежачи на жорсткій рівній поверхні. Не відриваючи поперек від поверхні, підняти вертикально випрямлені ноги. Далі ускладнити такий вертикальний підйом прямих ніг поєднанням підйому таза з відривом куприка від поверхні. Саме така вправа збільшує навантаження на м’язи нижньої частини живота. Кратність повтору цієї щоденної вправи варто співвіднести зі своїм загальним фізичним станом і здоров’ям.

Складіть список стоп-продуктів

Викресліть з раціону будь-яке м’ясо, приготоване на вогні – готуйте на пару. Забудьте про фаст-фуд, чіпси і сухарики, молочні коктейлі, морозиво – замість них приготуйте дієтичні закуски: скибочки моркви або зелених яблук, свіжі ягоди. Якщо вас мучить спрага, пийте просту воду: в півлітровій пляшці зеленого чаю міститься близько 135 ккал, лимонад такого ж обсягу містить більше 200 ккал.

Стрес і шкідливі звички

Зверніть увагу на шкідливі звички. Куріння, алкоголь, відсутність нормального режиму дня – все це шкідливі звички, які представляють собою стрес для організму. Збільшення ваги в стресових станах – звичайна справа. Стрес змушує наш організм перерозподіляти жир, переносити його з інших ділянок, наприклад, з стегон на живіт. Тому, якщо ви курите і раз на тиждень влаштовуєте посиденьки з алкоголоем, не дивуйтеся, що боки і живіт не йдуть.

Які вправи допоможуть прибрати живіт і боки

Вправа №1
Ця вправа дуже ефективна і знайома кожному – нахили тулуба вправо, потім вліво. Вихідна позиція: стоячи, ноги розведені на рівні плечей, руки на поясі. Виконувати нахили потрібно не поспішаючи, на кожну сторону 15-20 разів.

 

Вправа №2
Вихідна позиція: стоячи, ноги розведені на рівні плечей, руки зігнуті в ліктях і знаходяться навпроти грудей. У цьому положенні починаємо проводити різкі повороти тулуба на видиху. Тривалість вправи 5 хвилин.

Вправа №3
Вихідна позиція: лежачи на підлозі, руки як опора лежать уздовж тулуба (можна покласти під сідниці), ноги відірвані від підлоги на 10-15 сантиметрів. У такому положенні імітуйте рух ножиць, поки не втомитеся. Перепочивши, виконайте ще кілька підходів.

За матеріалами