Завжди вдалі фото: поради для любителів фотосесій від EVA Blog

Завжди вдалі фото: поради для любителів фотосесій від EVA Blog

«Я погано виходжу на фотографіях. Фотосесії – не для мене». Напевно, ви хоч раз чули такі висловлювання. 

Справді, зробити фото, яке викличе щире «Ваав!», не так просто.  І річ не тільки у майстерності фотографа. Багато залежить від моделі і її вміння позувати. Насправді це так важко, як здається. Навіть якщо ви нічого спільного не маєте з модельним бізнесом, і позуєте перед камерою дуже рідко, ви маєте всі шанси вийти на знімку ідеально. Для цього варто знати гарні пози для фотосесії, які дуже легко повторити. Вони не лише підкреслять ваші принади, а й допоможуть приховати невеликі недоліки. Сподіваємося, наші поради вам допоможуть у цьому

Завжди актуальна класика

Фото в повний ріст – класичний і завжди безпрограшний варіант. Є багато різновидів цієї пози. Але найбільш вдалий передбачає повернути тіло на 45 від фотографа, одна нога трішки висунута вперед,  на іншу перенесено вагу тіла. Спина рівна, обличчя дивиться в кадр, підборіддя підняте. Руки можна покласти на талію. Це ефектна поза, яку вже багато років використовують моделі та професійні фотографи. Вона дозволяє витягнути силует і приховати зайві сантиметри на талії.

Якщо ви хочете фото з родзинкою, можна трошки зігнути одну ногу. Кадр вийде цікавішим! Особливо ефектно виходять такі фото, якщо опертися спиною на опору – стіну чи дерево.

Не забувайте про просту портретну позу – погляд через плече. Виходить досить оригінально!

Більше цікавої та корисної інформації про пози для фотосесії шукайте в «EVA Blog».  А ще тут ви дізнаєтеся про поширені помилки, які можуть зіпсувати ваше фото. 

 

Волосся – за вухо

Це невимушена і цікава поза. Чудовий варіант, якщо ви не знаєте куди подіти руки під час фотозйомки. Прийом можна використовувати і для фото сидячи, і стоячи. Якщо ви прибираєте волосся за вухо, ви робите невимушений жест, який відволікає увагу від усіх інших зон. Але не забувайте, що рука не має закривати обличчя.

Руки за голову

На перший погляд, це досить банальна поза, але моделі досі активно її використовують. 

  • Станьте боком до камери, руки підніміть вгору і зробіть вигляд  ніби поправляєте зачіску. Але не перестарайтеся, тоді обличчя буде виглядати дуже напруженим. 
  • Цікаво виглядає поза, якщо одна рука за головою, а інша просто вільно звисає.
  • Можна зафіксувати одну або дві руки біля обличчя. Але тут важливо подбати, що долоні не були направлені в кадр, а кисті – розслаблені.

Фотографуємося сидячи

Дуже популярна поза – сядьте  на стілець чи лавку, одну ногу закиньте на іншу. Руки можна покласти на коліна. Це проста, але універсальна поза. Вона підійде  для фотосесії і вдома, і на вулиці. 

Можна сісти біля опори, зігнути одну ногу і експериментувати з положенням корпусу тіла:  поворот на камеру чи боком.

Цікаві пози для фотосесії  love story

Фотосесії закоханих дуже популярні. А ще це може стати цікавим подарунком до Дня закоханих  чи річниці шлюбу. 

Найпопулярніша поза – обійми. Він обіймає її за талію, а її руки – на плечах партнера. Можна дивитися один одному в очі, торкатися носами. Він може гладити її волосся. Класична романтика, яка виглядає дуже ніжно і чуттєво.

Можуть бути обійми ззаду – за плечі чи талію  Можна дивитися прямо, притиснутися щокою до спини. Особливо гармонійно виглядає, коли дівчина ззаду обіймає хлопця.

На природі ефектно виглядають фотографії у положенні лежачи. 

Зрештою, тут місце для експериментів та фантазії: поцілунки, сміх, жарти і навіть танці. Не бійтеся показати ваші справжні почуття і закарбувати той момент, коли хочеться на весь світ кричати про свою любов!

Не забувайте універсальне правило: поводьтеся під час фотосесії максимально природно, будьте собою. Шукайте ті пози, які для вас комфортні, відповідають вашому характеру і навіть настрою. Тільки тоді фото вийдуть вдалими та ефектними!