Жінка і вишиванка

Жінка і вишиванка
Жінка і вишиванка

Ніщо так не тішить дівчину, як оновлення гардеробу. Вишиті сорочки, плаття, спідниці користуються великою популярністю серед українських дівчат. На сьогоднішній день зросла кількість українців, яка обирає вишиванки на різного роду свята, а то й на кожен день.

жінка і вишиванка2Надмірна тяга до красивих речей, не є чимось характерним для сучасності. Подивившись на гардероб наших предків, Ви переконаєтеся, що в минулому жінки теж любили бути модницями і красунями. Підтвердити те, що і двісті років тому жінкам подобався різноманітний красивий одяг, можуть історики моди. Вони виявили більше 15 різних видів національного одягу, який жінки одягали на різні заходи.

Кожна дівчина мала одяг на різні випадки життя. У гардеробі було чимало вишиванок, вінків, прикрас, плахт та іншого. жінка і вишиванка 6Вишиванки були на кожен день, на свято, весілля, інше торжество. У них була різна фактура, різні забарвлення, різних видів вишивка. Це підтверджує, що любов до одягу була у жінок завжди.

Щоб відчувати себе в вишитому одязі комфортно і привабливо, жінка і вишианка3важливо відшукати «свій» виріб. Пошукайте вишиванку, яка підійде саме Вам. Варто знати про кожен символ на вишиванці, адже він за собою несе глибокий зміст.

Читайте також: Цікаві факти про вишиванку!

Широкою популярністю користується зараз і вишивка бісером. Також можна придбати заготовки для вишивки із нанесеним малюнком і спробувати вишити самостійно.

Шукайте свою вишиванку, яка підкреслить жіночу красу та принесе відчуття, що Ви – українка! 😉

Жінка і вишиванка
Жінка і вишиванка