Кращий спосіб оновити інтер’єр – зробити перестановку

Кращий спосіб оновити інтер'єр - зробити перестановку
Кращий спосіб оновити інтер'єр - зробити перестановку

Коли душа вимагає змін, будинок не доставляє радості, але немає ні часу, ні коштів на ремонт, кращим способом оновити інтер’єр стане перестановка меблів. Це якраз той випадок, коли від перестановки доданків все змінюється.

Спробуй подивитися на свою кімнату свіжим «чужим» поглядом. Спочатку визначся, чи є в ній щось зайве. Іноді ми настільки звикаємо до речей, що не помічаємо навіть, коли перестаємо ними користуватися, і вони продовжують доживати свій вік на заслуженому відпочинку, захаращуючи простір. Мова не йде про антикварні сімейні реліквії, а скоріше про п’яту тумбочку, або етажерку, або ще одну полицю для сувенірів. Проведи ревізію, напевно знайдеш від чого можна позбутися.

Якщо раніше у тебе всі предмети розміщувалися по периметру, можливо, варто поекспериментувати і утворити «меблеві острівці»? Наприклад, шафи поставити спиною один до одного, умовно поділивши кімнату надвоє, або в центрі розташувати диван з кріслами? Враховуй при цьому, що люди не повинні сидіти спиною до дверей, а ліжко потрібно ставити так, щоб на нього не потрапляли промені сонця, щоб не позбавити сплячого ранкового сну.

Затіваючи в будинку перестановку, не прагни до революційних перетворень. Адже, перш за все, тобі має бути зручно. Вислухай всі поради друзів, погортай журнали, зрозумій, що дійсно можна застосувати в твоєму випадку і тільки тоді приступай. До речі, зовсім необов’язково пересувати все. Іноді достатньо поміняти місцями крісло з тумбочкою, або переставити стіл, щоб кімната перетворилася. А ще можна замінити покривало, диванні подушки і штори – нові колірні гами теж внесуть різноманітність.

Якщо хочеш, щоб перетворення житла пішло на користь, прислухайся до порад астрологів. Вони вважають, що позбуватися від старого найкраще до спадної Місяця, особливо добре використовувати для цього дні, напередодні сонячного затемнення. Для перестановки найкраще підходять 3, 14, 21 і особливо 24-й місячні дні.

А ось психологи стверджують, якщо людина занадто часто пересуває меблі в квартирі, значить її сексуальний і творчий потенціал не знаходить виходу, і її «внутрішній простір» абсолютно не впорядковано, у нього немає чітких цілей, установок, цінностей і т.д. Або, він схильний надто швидко переключатися з однієї справи на іншу, жодну не доводячи до логічного кінця. Словом, якщо ти починаєш перестановку частіше, ніж раз на рік – це привід звернутися до психолога, щоб спочатку навести лад у думках, а потім вже подумай, чи варто пересувати меблі. Успіхів! 

Кращий спосіб оновити інтер'єр - зробити перестановку
Кращий спосіб оновити інтер’єр – зробити перестановку