Звичайна шипшина допомагає краще, ніж парацетамол! Рецепт чаю, який ставить на ноги

Звичайна шипшина допомагає краще, ніж парацетамол! Рецепт чаю, який ставить на ноги
Звичайна шипшина допомагає краще, ніж парацетамол! Рецепт чаю, який ставить на ноги

Чому ми частіше довіряємо своє здоров’я пігулкам з аптеки, а не тому, що приготувала для нас природа? Хороше запитання, правда?

Сьогодні ми поговоримо про те, на що здатна звичайна шипшина. Виявляється, цей дикий чагарник — дарунок для здоров’я. Просто потрібно знати: для чого його використовувати?

  • Плоди шипшини — одне з найкращих джерел вітаміну С та інших антиоксидантів.
  • Шипшина багата на магній і інші корисні речовини, які ефективні при боротьбі із застудою.
  • Дослідження показали, що екстракт шипшини ефективний для зменшення запалення суглобів і захисту від пошкоджень хрящової тканини.

Цікаві факти

Дослідження 2012 року, опубліковані в академічному журналі Australian Family Doctor, показують, що порошок з сухої шипшини рятує від остеоартрозу, ревматоїдного артриту і запальних захворювань кишківника.

У дослідженні взяли участь 287 осіб з різними захворюваннями суглобів. Вони вживали порошок шипшини, і спостерігали, чи є в них які-небудь побічні ефекти.

Відзначено, що застосування цього препарату абсолютно не мало побічних ефектів.

Інше дослідження довело, що плоди шипшини можуть бути корисні для зміцнення імунної системи. Крім цього, були виявлені й інші корисні властивості.

Вживання шипшини допомагає:

  • знизити рівень цукру в крові,
  • нормалізувати кров’яний тиск,
  • знижує ризик серцево-судинних захворювань,
  • захищає шкіру від старіння,
  • допомагає запобігти хронічним і дегенеративним захворюванням,
  •  допомагає більш ефективно контролювати вагу.

У дослідженні використовували подрібнені сухі плоди шипшини. Піддослідні пили чай, приготований таким чином: подрібнені плоди  шипшини залити 150 мл окропу і дати трохи настоятися. Пити теплим 2-3 рази на день.

Чай із шипшини –  один із найкращих засобів для профілактики та лікування застуди. Він зміцнює імунну систему і попереджає розвиток хвороби. Також чай із шипшиною корисний при ССЗ (серцево-судинних захворюваннях): знижує рівень холестерину, зменшує імовірність виникнення атеросклерозу, інсульту, інфаркту і т. д.

Вживання чаю із шипшиною позитивно впливає і на систему травлення: приносить користь при розладі шлунку, метеоризмі, проносі тощо.

Однак перед використанням радимо проконсультуватися з лікарем!

За матеріалами.