Зимовий фітнес: всі на каток!

Зимовий фітнес: всі на каток!
Зимовий фітнес: всі на каток!

Між іншим, на ковзанах кататися не тільки весело, але і для фігури корисно, та ще й як! І особливо ефективно ти відчуєш ефект на стегнах і сідницях. Більше про особливості цього виду «фітнесу»:

Для того, щоб відчути результат і схуднути, займайся годину-півтори. Наприклад, тренування можна проводити 2-3 рази на тиждень увечері, або у вихідні. Навіть якщо ти зовсім недавно встала на ковзани, старайся якомога менше триматися за бортик, вчися кататися, самостійно тримати рівновагу і виконуй нескладні фігурні елементи. Якщо ти не впевнена в своїх силах, візьми пару уроків у інструктора, напевно ти зможеш знайти його прямо там, на льоду.

До речі, за годину тренувань спалюється близько 4,2 кілокалорії на кілограм маси тіла. Це майже стільки ж, скільки і при бігу, і навіть більше, ніж при катанні на велосипеді!

Перед заняттям, як і перед будь-яким тренуванням, обов’язково розігрій м’язи, приділи основну увагу розтяжці, поприсідай і зроби один круг по колу.

Якихось особливих рухів тобі не потрібно, просто катайся, кружляйся і рухайся, цього достатньо. Але пам’ятай, чим інтенсивніше ти будеш кататися, тим активніше будеш худнути, тобто максимальна швидкість руху це пріоритет.

Кілька слів про одяг та утеплення:

Зручність і тепло, ось чим ти повинна керуватися, збираючись на каток. Для катання вибирай зручний, в міру обтягуючий одяг і обов’язково одягни рукавички. Не завадить взяти з собою зайву пару шкарпеток і термос з чаєм.

Успіхів! 😉

Зимовий фітнес: всі на каток!
Зимовий фітнес: всі на каток!