10 найкрасивіших ресторанів світу

Скай-бар «Сірокко» в Бангкоку.

Розташований на 63 поверсі готелю Lebua в Бангкоку. Оригінальні форми простору і оглядова палуба декоровані деревиною, золотими пластинами, тайським шовком і пісковиком.

1

Ресторан на терасі «Джуво» в Майамі.

Дизайнер інтер’єрів Алехандро Барріос-Карреро, отримав премію Джеймса Барда за концепцію цього дизайну. Ресторан розташований в зоні пентхауса величезного комплексу з безліччю скляних вітражних вікон, з тераси відкривається розкішний вид на Майамі-Біч.

36326b

Ресторан на веранді готелю Hotel Grande Bretagne в Афінах, Греції.

Цей ресторан надає чудовий огляд Акрополя, а також стадіону Калімармаро, де в 1896 році проводилися перші Олімпійські ігри.

9f7d72

Тапас-бар «Луна» на даху будівлі готелю Rosewood в Сан-Мігель-Де-Альєнде, Мексика.

Панорама, яку можна оглядати, сидячи в затишних кріслах, включає неоготичний костел, створений самоучкою-архітектором Зеферіно Гутерьесом. У Мексиці немає йому рівних.

91904d

Ресторан Skylite Lounge в Абу-Дабі.

Розташований він неподалік від знаменитого іподрому в готелі Yas Viceroy, на самому даху. Архітектура будови розроблена французькими архітекторами. Величезний блискучий навіс зі скляних вставок в металеві стільники створює унікальне джерело світла. Величезний хол, майданчики ресторану по-сусідству з просторим басейном на даху будівлі.

13315a

Ресторан на даху готелю Me Madrid Reina Victoria в Мадриді.

Бар вбудований в кам’яну стіну вежі готелю, дивани розставлені в хаотичному порядку. Оглядова площадка на даху дозволяє охопити поглядом все місто.

b9ca45

Ресторан Le Panoramique, Шамоні, Франція.

Сезонний ресторан, відкритий з 15 червня по 15 вересня. По суті, це невелика закусочна на станції Ле Бреван в Альпах недалеко від Шамоні. З майданчика бару відкривається захоплюючий дух виду на Монблан.

f3afe1

Ресторан Aer, Мумбаї, Індія.

Ресторан займає весь дах готелю Four Seasons Hotel Mumbai. Це найвища будівля в місті, і з висоти пташиного польоту видно  Аравійське море та індустріальні зубчасті стінки, поглинені маревом чудового пурпурного заходу.

e2a941

Ресторан La Terrazza, Флоренція.

Бар на даху готелю Ferragamo, звідки видно знаменитий міст Понте-Веккьо і купольний будинок, зведена під керівництвом Дуомо Брунеллески. Дизайн ресторану повторює стиль італійських декорацій кінофільмів 50-их р. Лавочки і дивани тут з підігрівом, щоб в прохолодні вечори, милуючись чарівним видом, відвідувачі не мерзли.

2c417e

Лаунж-бар і ресторан на даху готелю Mamilla Hotel в Єрусалимі.

З веранди ресторану видна вежа Давида і велика частина старого міста.

3b2ef3