You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

11 ФАКТІВ ПРО КОРИСТЬ ЧОРНИЦІ

11 ФАКТІВ ПРО КОРИСТЬ ЧОРНИЦІ
11 ФАКТІВ ПРО КОРИСТЬ ЧОРНИЦІ

Наукові дослідження доводять величезну кількість унікальних корисних властивостей чорниці:

1. Компоненти цієї ягоди допомагають зміцнювати кістки.

2. Природні елементи, що містяться в ній, є дуже ефективними для зміцнення стінок судин очей і підвищення загального зорового тонусу.

3. Вживання чорниці – відмінна профілактика ожиріння. Співробітники Техаського жіночого університету виявили: в чорниці містяться особливі сполуки – поліфеноли, які є найпотужнішими антиоксидантами. Як виявилося, чорничні поліфеноли сприяють розщеплюванню жиру, що накопичується в організмі.

4. Присутність пектинових речовин і клітковина в ягодах сприяють звільненню кишечнику від продуктів гнильного розкладання. А ще чорниця лікує гастрит та виразкову хворобу шлунка.

5. Чорниця містить велику кількість антиоксидантів. Ці речовини сприяють зменшенню кількості відмерлих клітин мозку, тим самим допомагаючи боротися з віковими змінами пам’яті.

6. Свіжі ягоди рекомендують їсти при анемії, порушенні обміну речовин (подагра, ревматизм, жовчно- та сечокам’яна хвороба), жовтяниці, а також вживати як засіб проти гепатиту, водянки, уретриту, нічного нетримання сечі, циститу, хвороб серця, ларингіту.

7. Антоцианіни і феноли в чорницях зупиняють старіння клітин та попереджають розвиток пухлин, завдяки чому є чудовою профілактикою онкозахворювань.

8. Чорниця знижує рівень глюкози в крові, тож є дуже корисною для хворих на діабет.

9. Ягода є незамінною для жінок, що планують материнство, оскільки склад чорниці дуже добре впливає на здоров’я функціонування репродуктивних органів жінки.

10. Чорниця допомагає знизити кров’яний тиск, є добрим протигіпертонічним засобом.

11. Покращує метаболізм, а також сприяє продовженню життя.

11 ФАКТІВ ПРО КОРИСТЬ ЧОРНИЦІ
11 ФАКТІВ ПРО КОРИСТЬ ЧОРНИЦІ

error: УВАГА: Контент захищено !!