fbpx

15 золотих правил сучасного етикету!

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не оцінив)
Loading...
15 золотих правил сучасного етикету!
15 золотих правил сучасного етикету!
 1. Ніколи не приходьте в гості без дзвінка. Якщо вас відвідали без попередження, можете дозволити собі бути в халаті і бігудях. Одна британська леді говорила, що при появі непроханих гостей вона завжди одягає туфлі, капелюшок і бере парасольку. Якщо людина їй приємна, вона вигукне: «! Ах, як вдало, я щойно прийшла». Якщо неприємна: «Ах, який жаль, я повинна йти».
 2. Ким би ви не були – директор, академік, літня жінка або школяр, – входячи в приміщення, вітайтеся першим.
 3. Рукостискання: з жінками не прийнято вітатися за руку, але якщо вона простягає руку чоловікові першою, слід потиснути її, але не так міцно, як чоловікам.
 4. Парасолька ніколи не сушиться в розкритому стані – ні в офісі, ні в гостях. ЇЇ потрібно скласти і поставити в спеціальну підставку, або повісити.
 5. Сумку можна ставити на коліна, або на свій стілець. Маленьку сумочку-клатч можна покласти на стіл, об’ємну сумку повісити на спинку стільця, або поставити на підлогу, якщо немає спеціального стільчика (такі часто подають в ресторанах). Портфель ставлять на підлогу.
 6. Золоте правило при використанні парфумів – помірність. Якщо до вечора ви відчуваєте запах власних парфумів, знайте, що всі інші вже задихнулися.
 7. Якщо ви йдете з ким-небудь, і ваш супутник привітався з незнайомою вам людиною, слід привітатися і вам.
 8. Чоловік ніколи не носить жіночу сумку. І жіноче пальто він бере тільки для того, щоб донести до роздягальні.
 9. Домашній одяг – це штани і светр, зручні, але мають пристойний вигляд. Халат і піжама призначені, щоб вранці дійти до ванної, а ввечері – з ванної в спальню.
 10. З того моменту, як дитина поселяється в окремій кімнаті, привчіться стукати, заходячи до неї. Тоді і вона буде робити так само, перш ніж увійти у вашу спальню.
 11. Жінка може не знімати в приміщенні капелюх і рукавички, але не шапку і рукавиці.
 12. Чоловік завжди першим входить в ліфт, але виходить першим той, хто ближче до дверей.
 13. Говорити привселюдно про те, що ви сидите на дієті – поганий тон. Тим більше, не можна під цим приводом відмовлятися від страв, запропонованих господинею. Обов’язково похваліть її кулінарні таланти, при цьому ви можете нічого не їсти. Також слід робити з алкоголем. Не варто повідомляти всім, чому вам не можна пити. Попросіть білого сухого вина і злегка пригубіть.
 14. Теми-табу для світської бесіди: політика, релігія, здоров’я, гроші. Недоречне запитання: «Боже, яке плаття! Скільки ви заплатили?». Як реагувати? Мило посміхніться: «Це подарунок!» Переведіть розмову на іншу тему. Якщо співрозмовник наполягає, м’яко скажіть: «Я не хотіла б про це говорити».
 15. Речі, які слід тримати в таємниці: вік, багатство, молитву, склад ліків, любовні відносини, подарунок, шану.

І наостанок – Джек Ніколсон про правила хорошого тону:

«Я дуже трепетно ​​ставлюся до правил хорошого тону. Як передати тарілку. Не кричати з однієї кімнати в іншу. Пропускати вперед даму. Мета всіх цих незліченних простих правил – зробити життя кращим. Це не якась там абстракція. Це всім зрозуміла мова взаємної поваги!».

15 золотих правил сучасного етикету!
15 золотих правил сучасного етикету!

Be the first to comment

Напишіть відгук