17 фільмів з ідеальною англійською – корисно і цікаво для тих хто вивчає англійську

Фільми – це, мабуть, найбільш приємний спосіб вивчати мову і зануритися в середовище англомовних, не виходячи з дому. Та й в цілому, набагато цікавіше дивитися кіно в оригіналі, коли чути кожна інтонація і чудово розумієш всі емоції улюбленого актора.

Коліжанка підготувала для вас список фільмів з зрозумілою і дуже «смачною» англійською.

1. Богемська рапсодія

Фільм про становлення, злети й падіння легендарної групи Quеen і короля глем-року Фредді Меркьюрі. Проста для розуміння мова, запальні пісні, та й просто сама атмосфера цього великого для історії музики фільма сприяє перегляду в оригінальному озвучуванні.

2. Крістофер Робін

Історія, що зігріває серце про дорослого Крістофера Робіна і його кращих друзів дитинства.
Безсумнівно, цю історію потрібно чути і бачити в оригінальній озвучці: зрозумілі і легкі фрази, жива мова і блискуча британська англійська Евана Макгрегора. Фільм підійде для перегляду всією сім’єю.

3. Король говорить!

Історія про герцога Георга VI, який готується вступити на посаду короля Англії, але має великі дефекти мови, з якими протягом усього фільму йому належить боротися. Колін Ферт, який виконує роль короля-заїки, чудовий. Мова і вимова в цьому фільмі – найважливіше, адже разом з головним героєм ви зробите велику роботу над становленням мови і подоланням страхів.

4. Пролітаючи над гніздом зозулі

Культовий фільм, який не потребує представлення. Чиста американська англійська, колючі фрази, моторошні крики пацієнтів лікарні і незрівнянний Джек Ніколсон в головній ролі.

5. Щоденник Бріджит Джонс

Легка англійська комедія, яка займає особливе місце в серцях багатьох жінок, неодмінно заслуговує перегляду в оригіналі: якісний гумор, знову Колін Ферт зі своєю ідеальною вимовою і Рене Зеллвегер, яка заради ролі не переставала говорити з британським акцентом і поза знімальним майданчиком.

Аудіо уроки англійської – 26 сайтів, де можна безкоштовно вивчити мову

6. Форрест Гамп

Можливо, ви по-іншому поглянете на цю незвичайну історію, переглянувши фільм в оригінальній озвучці. Тут ви почуєте неспішну і просту мову головного героя, добрі і нехитрі діалоги і велика кількість фраз, які вже давно стали крилатими і розлетілися по всьому світу.

7. Бойфренд з майбутнього

Перед вами абсолютно не схожа на інші мелодрама про любов і про те, наскільки цінний час. Тут ви почуєте британську англійську, ідеальну мову акторів, багато діалогів про любов і побут і величезна кількість якісних жартів. До речі, оригінальна назва картини звучить зовсім по-іншому – About Time (Про час).

Самостійне вивчення англійської мови – підбірка посилань і відеоканалів YouTube

8. Їж, молись, кохай

Цей фільм вразив багатьох. Він про жінку, яка вирушила на пошуки щастя. В оригінальній версії ви почуєте не тільки чисте американську вимову Джулії Робертс, але і багато інших мов, а також познайомитеся з культурами, з якими головна героїня стикається під час своєї подорожі.

9. Минулої ночі в Нью-Йорку

Непроста історія однієї ночі, яка стане для героїв фільму справжнім випробуванням на вірність. Хороша англійська з різними акцентами, довгі розмови про відносини і палкі зізнання головних героїв – все це ви почуєте у фільмі.

Діти будуть у захваті: 9 мультиків для вивчення англійської мови

10. Фільми про Гаррі Поттера (всі частини)

Зазвичай люди, які хочуть почати читати книги англійською, насамперед беруться за «Гаррі Поттера». Тому і ми рекомендуємо всім новачкам спершу познайомитися саме з цією легендарною серією книг, а потім переглянути ще й екранізацію. Читання і перегляд фільмів в оригіналі додасть вам знань і навиків спілкування та письмової мови.

11. Реальна любов

Мабуть, це найкраща комедійна мелодрама про стосунки. Велика кількість гумору, безліч героїв і сюжетів, різні акценти і мови, нескінченний потік розмовної мови – все це ви знайдете в фільмі. Можемо вам гарантувати, що ви точно не витратите час даремно.

8 сайтів для безкоштовного спілкування англійською

12. Єлизавета

Історія про велику королеву Англії Єлизавету I, останню з династії Тюдорів. Час правління Єлизавети став золотим століттям для культури Англії, адже саме тоді і формувалась англійська літературна мова. Австралійська актриса Кейт Бланшетт, яка виконала роль Єлизавети, в черговий раз довела, що без проблем може розмовляти будь-яким акцентом.

13. Будинок біля озера

Романтичний фільм про закоханих, розділених часом: він живе в 2004 році, вона – в 2006-му. У фільмі немає довгих і хитромудрих діалогів, адже герої в ньому спілкуються листуванням, що допоможе вам поліпшити свою письмову англійську мову.

40 англомовних сайтів для самоосвіти

14. Спокута

Нескінченно зворушлива історія про те, як одна помилка може назавжди занапастити життя кількох людей. Тут добре все: якісний рівень англійської мови, популярні британські актори і їх бездоганно поставлене вимова.

15. Королева

Художній фільм про правління королеви Єлизавети II за часів великого потрясіння для Великобританії – трагічної загибелі принцеси Діани. Фільм безумовно заслуговує перегляду мовою оригіналу: правильна британська вимова, академічна англійська мова, і все це з вуст незрівнянної Хелен Міррен, яка виконала роль королеви.

Англомовні серіали за рівнями

16. День бабака

У картині розповідається про метеоролога Філе Коннорса, який потрапив під часову петлю і тепер змушений проживати один і той же день – 2 лютого. Цей кіношедевр обов’язково потрібно подивитися в оригіналі всім, хто вивчає англійську. Нескладна і розбірлива мова, величезна кількість діалогів і якісні американські жарти.

17. 500 днів літа

Фільм про непередбачувані відносини двох несхожих один на одного людей. Тут немає складних термінів і слів, зате є справжня американська англійська, багато жартів, пісень і оповідань головних героїв про себе.

400 слів англійською, які допоможуть зрозуміти 75% текстів