9 позитивних порад для щасливого року!

9 позитивних порад для щасливого року!
9 позитивних порад для щасливого року!

Зміни свою промову. Слова, які звучать в твоїй голові і злітають з губ, можуть стати серйозною перешкодою на шляху до щастя. Найбільш руйнівні з них – це «я не можу» і «проблема», заміни їх на «можу» і «виклик» або «питання». Чим швидше ти це зробиш, тим менше невдач зустрінеш на своєму шляху.

Стань собі кращим другом. Ти ніколи не сказала б своїй подрузі: «Сама винна і ти взагалі ні на що не здатна» у відповідь на її скаргу з приводу чергового промаху. Так чому ти ставишся так жорстко до самої себе? Замість цього доклади всіх зусиль, щоб бути до себе добрішою і приймати себе в будь-якому стані, навіть якщо здається, що весь світ проти тебе.

Плати оточуючим компліментами. Мотивуючи інших, ти і сама станеш щасливішою. Якщо бачиш, що колега підготувала відмінну презентацію, а сусідка зробила нову стрижку, не мовчи, скажи їм що-небудь приємне. Ти здивуєшся тому, як чудово будеш почувати себе після цього.

Бери на себе відповідальність. Прийшов час попрощатися з позицією жертви – ця звичка позбавляє тебе всіх перспектив у майбутньому. Пам’ятай, ми не завжди можемо змінити те, що відбувається, але завжди можемо змінити своє ставлення до нього.

Відмовся від спілкування з енергетичними вампірами. Психологи кажуть, що людина повинна оточувати cебе такими людьми, яким хоче стати сам в майбутньому. Відповідно, якщо хочеш бути щасливою, то побільше спілкуйся з успішними, оптимістичними, енергійними людьми. Ну а тих, хто навпаки, пригнічує і залишає неприємний осад, краще залишити в минулому.

Дякуй. Частіше згадуй про те, за що ти можеш бути вдячна своєму житті – починаючи від глобальних пунктів (щасливе дитинство) і закінчуючи дрібницями (смачна кава сьогодні вранці). Якщо почнеш практикувати подібний ритуал регулярно (наприклад, коли їдеш у транспорті), то приводів для подяки з кожним днем ставатиме тільки більше.

Займися спортом. Зарядка – натуральний антидепресант з винятково приємними побічними ефектами – бадьорістю, підтягнутою фігурою і свіжим рум’янцем. Крім того, фізична активність моментально позбавляє від негативних емоцій, так що після сварки з бойфрендом – не в бар, а на пробіжку.

Відпусти минуле. Нехай це прозвучить банально, але від цього порада не стає менш важливою. Чіпляючись за давно пережите, ти фактично відмовляєшся від усього того прекрасного, що могло б подарувати тобі майбутнє.

Тренуйся. Мислити позитивно – це все одно, що тренувати важливу групу м’язів. Спочатку ти навіть не відчуваєш їх, але в процесі роботи вони починають вимальовуватися все чіткіше і чіткіше, а в кінцевому підсумку повністю змінюють твій зовнішній вигляд.

Успіхів! 😉

9 позитивних порад для щасливого року!
9 позитивних порад для щасливого року!