fbpx

Короткий, але правдивий тест ;)

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не оцінив)
Loading...

Ці овочі знають про нас занадто багато!

Гумористичний, але дуже точний тест на визначення типу особистості. Влучно виявляє ваші основні властивості і риси. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і дайте відповідь всього на два запитання.

Що ви більше любите:

1. Огірок або помідор?
2. Диню або кавун?

Ось і все.

Результати тесту:

Огірок і диня

Такий вибір більш характерний для чоловіків, ніж для жінок. Чоловіки цього типу мужні і серйозні. Вони рідко потрапляють під вплив і не схильні до алкоголізму. Серед них багато спортсменів і любителів подорожей. Жінка з таким чоловіком буде відчувати себе як за кам’яною стіною – його відповідальність поширюється і на сімейні стосунки. Такі чоловіки цілеспрямовані і легко домагаються наміченої мети. Але у даного типу є і недоліки – огірково-динному чоловікові бракує романтизму, тому якщо жінка чекає від нього квітів, то їй краще не чекати біля моря погоди, а прозоро натякнути, що хотілося б отримати в подарунок букет. Жінки цього типу часто стають начальниками, але в сімейному житті вони безпорадні, як діти, – погано готують, не вміють розподілити бюджет, не люблять прати і мити посуд. Однак в особі такої жінки чоловік знайде вірного і розуміючого друга.

Помідор і кавун

Помідорно-кавунові люди веселі і активні. Вони відрізняються підвищеною комунікабельністю, але не завжди бувають рівними у спілкуванні: вибуховість їх характеру нерідко призводить до скандалів. Чоловіки цього типу гурмани. Вони ледачі. Жінки помідорно-кавунового складу емоційні, люблять тварин і домашнє вогнище, з ними поруч завжди тепло і затишно. Вони не вміють плести інтриги, але можуть допустити нетактовність, так як говорять те, що думають: щирість і щирість – головне психологічна якість помідорно-кавунових людей.

Огірок і кавун

Люди такого складу постійно відчувають душевне переживання. Їх зовнішній спокій і стриманість скривають у собі внутрішню напругу. Про таких людей говорять: у тихому болоті чорти водяться. З огірково-кавуновою людиною живеш як на вулкані – ніколи не знаєш, що буде завтра і яку ідею він зараз підкине. Огіркової-кавунові жінки не влаштовують скандалів через дрібниці – вони збирають образи і в один прекрасний день здатні перебити весь посуд в будинку, нерідко об голову бідного чоловіка. Огірково-кавунові люди – найбільш творчий тип. Вони вміють міркувати, серед них часто зустрічаються вчені і винахідники. З іншого боку, якби Остап Бендер проходив цей тест, то він напевно потрапив би в табір огірково-кавунових людей.

Диня і помідор

Якщо вам близькі саме ці плоди – ви врівноважені, тактовні, спокійні. Ви володієте внутрішнім тактом і чуттєвістю. Ви любите гарні речі і маєте відмінний смак. Динно-помідорні чоловіки злегка жіночні. Дуже часто вони стають художниками, музикантами, загалом, творчість найближча цим людям. Жінки цього складу влюбчиві, вразливі, в коханні вони жагучі і постійні. З помідорно-динних жінок виходять віддані, ніжні і дбайливі дружини. А ось чоловіки, що належать до даного типу, можуть виявитися самозакоханими егоїстами.

p-0535963c7a9fdc.f

P.S. Кращі шлюбні союзи укладаються між:
– Чоловіком «диня-огірок» і жінкою «огірок-кавун»;
– Чоловіком «диня-помідор» і жінкою «диня-огірок»;
– Чоловіком «огірок-кавун» і жінкою «помідор-кавун»;
– Чоловіком «помідор-кавун» і жінкою «помідор-диня».