Короткий, але правдивий тест ;)

Ці овочі знають про нас занадто багато!

Гумористичний, але дуже точний тест на визначення типу особистості. Влучно виявляє ваші основні властивості і риси. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і дайте відповідь всього на два запитання.

Що ви більше любите:

1. Огірок або помідор?
2. Диню або кавун?

Ось і все.

Результати тесту:

Огірок і диня

Такий вибір більш характерний для чоловіків, ніж для жінок. Чоловіки цього типу мужні і серйозні. Вони рідко потрапляють під вплив і не схильні до алкоголізму. Серед них багато спортсменів і любителів подорожей. Жінка з таким чоловіком буде відчувати себе як за кам’яною стіною – його відповідальність поширюється і на сімейні стосунки. Такі чоловіки цілеспрямовані і легко домагаються наміченої мети. Але у даного типу є і недоліки – огірково-динному чоловікові бракує романтизму, тому якщо жінка чекає від нього квітів, то їй краще не чекати біля моря погоди, а прозоро натякнути, що хотілося б отримати в подарунок букет. Жінки цього типу часто стають начальниками, але в сімейному житті вони безпорадні, як діти, – погано готують, не вміють розподілити бюджет, не люблять прати і мити посуд. Однак в особі такої жінки чоловік знайде вірного і розуміючого друга.

Помідор і кавун

Помідорно-кавунові люди веселі і активні. Вони відрізняються підвищеною комунікабельністю, але не завжди бувають рівними у спілкуванні: вибуховість їх характеру нерідко призводить до скандалів. Чоловіки цього типу гурмани. Вони ледачі. Жінки помідорно-кавунового складу емоційні, люблять тварин і домашнє вогнище, з ними поруч завжди тепло і затишно. Вони не вміють плести інтриги, але можуть допустити нетактовність, так як говорять те, що думають: щирість і щирість – головне психологічна якість помідорно-кавунових людей.

Огірок і кавун

Люди такого складу постійно відчувають душевне переживання. Їх зовнішній спокій і стриманість скривають у собі внутрішню напругу. Про таких людей говорять: у тихому болоті чорти водяться. З огірково-кавуновою людиною живеш як на вулкані – ніколи не знаєш, що буде завтра і яку ідею він зараз підкине. Огіркової-кавунові жінки не влаштовують скандалів через дрібниці – вони збирають образи і в один прекрасний день здатні перебити весь посуд в будинку, нерідко об голову бідного чоловіка. Огірково-кавунові люди – найбільш творчий тип. Вони вміють міркувати, серед них часто зустрічаються вчені і винахідники. З іншого боку, якби Остап Бендер проходив цей тест, то він напевно потрапив би в табір огірково-кавунових людей.

Диня і помідор

Якщо вам близькі саме ці плоди – ви врівноважені, тактовні, спокійні. Ви володієте внутрішнім тактом і чуттєвістю. Ви любите гарні речі і маєте відмінний смак. Динно-помідорні чоловіки злегка жіночні. Дуже часто вони стають художниками, музикантами, загалом, творчість найближча цим людям. Жінки цього складу влюбчиві, вразливі, в коханні вони жагучі і постійні. З помідорно-динних жінок виходять віддані, ніжні і дбайливі дружини. А ось чоловіки, що належать до даного типу, можуть виявитися самозакоханими егоїстами.

p-0535963c7a9fdc.f

P.S. Кращі шлюбні союзи укладаються між:
– Чоловіком «диня-огірок» і жінкою «огірок-кавун»;
– Чоловіком «диня-помідор» і жінкою «диня-огірок»;
– Чоловіком «огірок-кавун» і жінкою «помідор-кавун»;
– Чоловіком «помідор-кавун» і жінкою «помідор-диня».