Краса Закарпаття

Озеро Синевир, водоспад Шипіт, водоспад Кам'янка, Сколівські Бескиди, Мертве озеро, 500-річний дуб

Краса Закарпаття
Краса Закарпаття

Побувавши взимку на Закарпатті, залишились чудові враження. Приваблює Закарпаття своїми прекрасними зимовими краєвидами, чистим повітрям, мінеральними джерелами, красою Карпатських гір та надзвичайною привітністю людей.

Це унікальне місце, яке цікаве для туристів України, а то й з усього світу, в усі пори року.

Краса Закарпаття
Краса Закарпаття

Озеро Синевир. Його ще називають “Перлиною Карпат”. Це найбільше озеро за площею в Карпатах. Прекрасне та мальовниче, відкриває перед собою галерею різноманітних чудових пейзажів! Озеро знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря, його середня глибина становить 10-12 метрів, а максимальна сягає 24 метрів. З 1989 року на територіях навколо озера був створений Національний парк Синевир.

Краса Закарпаття
Краса Закарпаття

До Синевиру можна добратися пішки, або ось таким чудовим транспортом 🙂

Краса Закарпаття
Краса Закарпаття

Шипіт – мальовничий водоспад, який знаходиться в Карпатському регіоні, на північних схилах гірського масиву полонини «Боржава», біля підніжжі гори Гемба. Розташований Шипітський водоспад у глибокій ущелині річки Пилипець Міжгірського району Закарпатської області. Відстань до найближчої залізничної станції «Воловець» близько 20 км, відстань до найближчого населеного пункту, села Пилипець – 5 км.

Шипіт – один з найкрасивіших водоспадів України. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Струмені води зриваються з 14-метрової висоти.

Шипітський водоспад давно став невід’ємною частиною більшості туристичних маршрутів Закарпаття та й всього Карпатського регіону. Щороку, побачити та помилуватися ним приїжджають десятки тисяч подорожуючих. У кожну пору року, Шипіт красивий-по своєму. Так би мовити, кожна пора року дає йому свою родзинку. Щоправда взимку, до водоспаду трошки тяжче добратися, через сніги та холод, але бажаючих побачити водоспад взимку, природні катаклізми не зупиняють.

Краса Закарпаття
Краса Закарпаття

Майже в самому центрі Міжгір’я, на розвилці основної дороги, розташувався та росте легендарний 500-річний дуб, і вже з давніх часів дивує красою та служить орієнтиром для всіх подорожуючих.

Водоспад Кам’янка – частина національного парку “Сколівські бескиди”. Він є геологічною пам’яткою природи. Знаходиться на річці Кам’янка (від чого й назва), Сколівського району, неподалік с.Дубина. Природна краса навколо водоспаду заворожує. Масивні брили, високі скелі, радують око людини.

Краса Закарпаття
Краса Закарпаття

Неподалік водоспаду знаходиться озеро Мертве. В його складі міститься сірководень, який пробивається з-під землі, ніяка риба там не водиться, звідси й назва – “Мертве”.

Подорожуйте, беріть з собою гарний настрій та отримаєте незабутні спогади на все життя! 😉

Краса Закарпаття
Краса Закарпаття