Онлайн знайомства. Чи варто знайомитись в інтернеті?

Онлайн знайомства. Чи варто знайомитись в інтернеті?
Онлайн знайомства. Чи варто знайомитись в інтернеті?

Кожна людина мріє кохати та бути коханою, проте бажане щастя приходить зовсім не тоді, коли того очікуєш. Воно не має розкладу чи планів, йому притаманна спонтанність. Проте не кожен спроможний сидіти і чекати, доки те щастя приведе із собою любов у вигляді другої половинки. Тому люди починають шукати ту частинку, якої бракує всюди: на роботі, в університеті, кіно та навіть просто на вулиці. Місць для пошуку більше ніж достатньо. Насправді ж, неважливо де ви зустрінете того (чи ту) , з якою можна побудувати стосунки, але люди все одно невпинно ставлять питання місця пошуку. На сьогодні найпопулярнішим місцем зустрічей є інтернет. Саме ця “всесвітня павутина” стала сучасною свахою, яка шукає та зближує людей з різних куточків світу.

Незважаючи на величезну кількість ресурсів, які створені для знайомств та спілкування, люди все ще з осторогою ставляться до подібних речей.

Онлайн знайомства. Чи варто знайомитись в інтернеті?
Онлайн знайомства. Чи варто знайомитись в інтернеті?

Одні вважають знайомство в інтернеті несерйозними, хтось стверджує, що до таких заходів вдаються вкрай зневірені, інші впевнені, що це обман. Спробуймо розібратися, що це таке та чи варто знайомитись в інтернеті.

Основною перевагою знайомств в інтернеті є доступність, адже більшість ресурсів є безкоштовними, все, що вам необхідно – це доступ до мережі. До того ж, не кожен має сміливість підійти до людини та познайомитись. Чоловіки бояться почути відмову, а жінкам взагалі така поведінка не притаманна. Перешкодою є й вік, якщо ви молоді, активні та шукаєте пригод, тоді все можливо, проте що робити тим, кому вже за 30? В такому віці прогулянка по парку  у пошуку симпатичної дівчини або «стріляння» очима у кав’ярні буде виглядати, як мінімум, дивно. Отже, інтернет – ідеальний помічник у пошуку знайомств.

Де знайомитись в інтернеті?

Якщо ваші наміри досить серйозні і ви плануєте знайти людину для створення сім’ї, тоді найкращим варіантом є спеціалізовані сайти знайомств. Тут є можливість обирати людей за певними стандартами : вік, стать, ріст, вага, місце проживання та ін. Окрім цього, вам будуть доступні фотографії користувача, тому не варто боятися побачення наосліп. В Україні існує багато сайтів знайомств, одні пропонують безкоштовні послуги, інші – вимагають оплати. Та всі вони допомагають у пошуку другої половинки. Одним з найпопулярніших безкоштовних ресурсів для знайомств є портал FindLove.in.ua, в якому зібрані численні анкети користувачів.

Якщо ж подібні сайти знайомств не для вас, непоганою альтернативою є форуми та чати, які забезпечать цікаве спілкування. Проте, ці ресурси не дають нічого, окрім текстових повідомлень. Тобто всю інформацію про співрозмовника ви довідаєтесь лише поставивши йому питання. Тут, на відміну від сайтів знайомств, дійсна функція «наосліп». Адже перевірити правдивість відповідей співрозмовника неможливо, а час, згаяний на спілкування, буде втрачений. Недоліком також є застарілість подібних ресурсів та втрата популярності.

Онлайн знайомства. Чи варто знайомитись в інтернеті?
Онлайн знайомства. Чи варто знайомитись в інтернеті?

Найпопулярнішим ресурсом для знайомств є соціальні мережі, серед них Вконтакте та Facebook Саме вони збирають найбільші бази користувачів, тому популярністю форуми, чати та сайти знайомств їм поступаються. Перевагами соцмереж є анкетні дані користувачів, функція перегляду фотографій, відео та аудіо та швидкі повідомлення. Якщо користувач в режимі онлайн, відповідь на повідомлення не змусить  вас чекати. Основним недоліком є першочергове призначення таких ресурсів – спілкування з близькими людьми. Знайти людину, яка б також мала на меті познайомитись задля створення стосунків на таких сайтах буде важче. Крім того, соціальні мережі поступаються сайтам знайомств різноманітністю функцій. До прикладу, портал findlove.in.ua допомагає користувачам шукати людей за допомогою мапи, можливо ваша друга половинка живе у сусідньому будинку? Наявна функція пошуку користувачів, які нещодавно приєднались до ресурсу. Якщо ви збираєтесь подорожувати, або шукаєте компанію для походу в кіно, знайти попутників також допоможе findlove.in.ua. А для особливо зацікавлених навіть додана можливість рекламування своєї анкету на всьому сайті.

Чи варто знайомитись в інтернеті?

А чому ні? Забудьте про стереотипи та не хвилюйтесь про те, що скажуть знайомі. Адже у цьому немає нічого поганого, навіть більше, так ви зможете самі обирати людей для спілкування, економлячи власний час та гроші. До того ж, спілкування в мережі допомагає зрозуміти краще людину та визначитись, чи підходить вона вам. А все тому, що немає сором’язливості та зніяковіння, як під час першої зустрічі. Якщо ви домовитесь про побачення з людиною, з якою спілкувались в інтернеті, то все проходитиме набагато легше, в веселій та приємній атмосфері.

Якщо мрією вашого життя є шлюб з іноземцем, сайти знайомств допоможуть вам у пошуку заморського принца. Хтось мріє про багатого американця с білосніжною посмішкою, комусь до вподоби виховані, стримані та тактовні британці, а хтось марить блакитноокими норвезькими блондинами. На заваді стає лише мовний бар’єр, але і тут інтернет вам допоможе! Не обов’язково знати іноземну мову для спілкування, адже існують сайти, які серед всіх інших, також надають послуги перекладу повідомлень.

Знайомство в інтеренеті – річ популярна і цікава, проте має свої недоліки.

Чому треба бути обережним, знайомлячись віртуально?

Немає 100% гарантій

Спілкування з людиною в режимі онлайн може бути надзвичайно цікавим, проте ви ніколи не будете знати напевно чи справжні фото викладені на сторінці користувача. Але справжність людини можна перевірити, попросивши надіслати вам його фото, наприклад з чашкою у руках. Варто дотримуватись правила: «Довіряй, але перевіряй».

Перебільшення

Інтернет – це вільний простір, навіть інша реальність. Тому деякі дають волю своїм фантазіям та створюють іншого себе. Люди видають чужі фото за власні, можуть неправдиво заповнювати особисті дані, таким чином віртуально прикрашаючи себе в очах інших. Непогано було б перевірити людину перед тим, як призначати або погоджуватись на побачення. Помічником у цьому стане відеозв’язок, яким забезпечить вас Skype.

Обман

Обережність ніколи не буває зайвою. В інтернеті є злочинці, які можуть, під виглядом, нового (або нової) знайомої зчинити певну шкоду для вас. Тому не поспішайте розкривати перед усіма душу та видавати особисту інформацію.

Спілкування в інтернеті не може замінити реального, але є дуже непоганою альтернативою для тих, кому бракує часу або сміливості для нових знайомств. Говорити про переваги й недоліки знайомств в інтернеті можна безкінечно довго, існують історії з невдалим фіналом і не менше «хеппіендів». Головне – мати бажання та не боятися діяти.

Онлайн знайомства. Чи варто знайомитись в інтернеті?
Онлайн знайомства. Чи варто знайомитись в інтернеті?