Сучасна жінка. Яка вона?

Сучасна жінка. Яка вона?
Сучасна жінка. Яка вона?

Сучасна жінка. Яка вона? Впевнена, розумна, компанійська, інтелігентна, вихована… здатна поєднувати в собі все те, що від неї вимагає суспільство. Такий собі універсал. Чи можливо це? Так, якщо з ранку до ночі працювати над собою та завжди прагнути до кращого.

Нехай люблять мене такою як я є. Справді? Це вже застаріла позиція. Чомусь нам хочеться бачити поруч ідеал, але ми самі не хочемо бути ідеалом для когось.

Проводячи довгі дебати за чашкою кави з подругами, ми вирішили скласти чітку інструкцію того, якою повинна бути жінка. Щоб нею захоплювались, любили, цінували та берегли. Це важка праця, але з часом такий спосіб життя входить в норму. З’являється повага до самої себе. Отож, почнемо:

Розум

Книги. Мудрість приходить з досвідом, але розум можна почерпнути безпосередньо з книг. Читати. Багато, але тільки правильну літературу, яка розвиває, надихає та спонукає до правильних дій.

Кулінарія

Борщ, пюре, котлети – все це дуже гарно, але буденно. Не обов’язково кожного дня їсти в ресторанах, значно приємніше радувати своїх близьких своїми кулінарними тріумфами. По правді, я ніколи не могла похвалитися особливою любов’ю до кухні, але чого не зробиш заради сім’ї.

Грамотність

Чітка мова та здатність правильно формулювати всі свої думки. Цього слід навчитися. З досвідом все приходить.

Жіночність

Грація, подача, поведінка, манери, загадковий погляд – все це нам дається при народженні, просто слід правильно навчитися використовувати таємну жіночу зброю.

Зовнішність

І так, це дуже важливо. Жінка повинна бути доглянутою – акуратний одяг, зачіска, манікюр і запах. Надзвичайно велике значення відіграє парфум жінки. Все дуже індивідуально звичайно, але важливо знайти щось своє – «фірмове», щоб тебе надовго запам’ятали. Я не пропагую стиль «аля» гламурна фіфа. Ні. Чітко обрала для себе – аристократію. О, як же вона допомагає в житі.

Інтим

А точніше здатність поєднувати в собі характер ніжної кішки та дикої пантери. Різноманіття, але не в плані так званих рольових ігор. Різноманіття почуттів, емоцій, слів. Секс не головне? Я вас прошу =)

Спорт і здорове харчування

Але не  заради того, бо зараз це модно. А заради того, щоб бути сильним і здоровим. Спортзал, фітнес, йога, пілатес, pole-dance, стрейчинг, сальса – неймовірне різноманіття захоплень, які допоможуть підтримувати вашу фігуру в формі.

Дещо від себе – порядок у всьому (голові, домі, справах, записнику). Не знаю чи це моя як то кажуть «ізюминка» чи то пак просто «таракан в голові», але завжди і всюди повинен існувати порядок. Довгих чотири роки я намагалась дотримуватись записів в щоденнику, але – почався рік, новий план, новий записник і вже на третій місяць я про нього забувала, закидала в котрусь із сумок і думала «та ну його, для чого ці рамки?». Але ні: 9 лютого, вівторок – 6:00 – прокинутись, посміхнутись, проговорити мантру. 6:30 – пробіжка. 7:00 – перегляд новин… 7:15 – поцілунок на прощання. 8:00 – робота, сніданок і вона…моя традиція – кава. Буденно? Так. Дивно? Дуже. Але це все вже закладено в голові. Записник зберігає та нагадує і про значно важливі справи – дні народження, іменини, заплановану роботу, зустрічі, книги які слід прочитати, фільми та прості «приємності» для себе.

Можливо це занадто. Можливо хтось живе простіше, легше та не по чітко сформованому плану. Можливо…

Але так живу я. І так живе сучасна жінка.

Автор: Аїша Носик

Сучасна жінка. Яка вона?
Сучасна жінка. Яка вона?

1 Comment on Сучасна жінка. Яка вона?

Comments are closed.