ТОП-16 правил, які повинна знати кожна жінка!

ТОП-20 правил, які повинна знати кожна жінка!
ТОП-20 правил, які повинна знати кожна жінка!
 1. Секрет успіху – прості рішення. Чорні брюки, біла сорочка, яскрава хустка або шалик. Ось секрет бездоганного смаку.
 2. Найкращий тренажер, який допоможе вам позбутися чоловічої ходи, – спідниця на дві-три долоні нижче коліна.
 3. Вибір обтягаючих джинсів – дуже відповідальна справа. Джинси, як пластична операція, можуть або фантастично покращити фігуру, або зовсім її зіпсувати.
 4. Ще Ів Сен-Лоран помітив, що водолазка з високою горловиною – чудовий вихід із будь-якого делікатного становища. Вона красиво обтягує і підкреслює груди, при цьому приховує усі подробиці від сторонніх очей.
 5. Мами обов’язково повинні навчати дочок одягатися. Думка, що жінка від природи знає, як правильно фарбуватися, одягатися та зачісуватися, помилкова.
 6. Будь-який одяг може розповісти про людину набагато більше, ніж вона сама могла би це зробити.
 7. Якщо ви мрієте знайти другу половинку, уявіть чоловіка своєї мрії, у що він одягнений і як виглядає його супутниця. Ця вправа допоможе вам під час вибору одягу в магазині.
 8. ТОП-16 правил, які повинна знати кожна жінка!

  Коко Шанель говорила: “Для того, щоб чудово виглядати, не обов’язково бути молодою”.

 9. Абсолютно ідеальна краса не приваблює. Для того, аби привертати увагу, в абсолютно ідеальній красі повинен бути який-небудь маленький дефект.
 10. Не бійтеся високих підборів. В магазинах можна знайти дуже зручні туфлі або чобітки з високим каблуком, які можна носити з ранку до вечора.
 11. Хороший смак потрібно тренувати кожного дня. Коли перестаєш це робити, то, скільки б тобі не було років, 19 чи 75, починається старість.
 12. Цілком даремно багато жінок бояться одягати на роботу атласні та оксамитові речі, вважаючи їх надто ошатними. Якщо вони будуть нейтральних кольорів, то їх сміливо можна назвати робочим костюмом.
 13. Для вечірнього комплекту є правило: блистіти повинне щось одне: або плаття, або аксесуари.
 14. Мода – це не пір’я та стрази, мода – це, коли спідниця добре сидить, брюки подовжують ноги, а жінка одягла сукню і літає над землею.
 15. Для того, щоби в будь-якому віці виглядати сексуально і водночас елегантно, зверніться до класики: спідниця-олівець, смокінг, підбори, крихітна сумочка-клатч …
 16. “… Потрібно повірити в те, що ти реально гідна кращого. Потрібно перестати слухати про погане, потрібно перестати спілкуватися з людьми, які постійно скаржаться, оскільки всі ці побутові проблеми заразні. Якщо ти здорова, у тебе взагалі немає проблем: просто багато працюй, і все вдасться. Усі рішення дуже прості. Товста? Спробуй дієту Майї Плісецької: “Не їсти!”, – і моментально схуднеш. Немає принца? По-перше, полюби себе, і прискаче цілий полк на білих конях. І не шукай шлях “до себе, до успіху, до гармонії” чи до іншої нісенітниці. Будь простіше. І купи нові туфлі ! 😉
ТОП-16 правил, які повинна знати кожна жінка!
ТОП-16 правил, які повинна знати кожна жінка!