Ви переконаєтеся, що швидко зменшити об’єм талії – це реально! 5 рекомендацій, як зменшити живіт

Ви переконаєтеся, що швидко зменшити об'єм талії - це реально! 5 рекомендацій, як зменшити живіт
Ви переконаєтеся, що швидко зменшити об'єм талії - це реально! 5 рекомендацій, як зменшити живіт

Мати гарний, плоский живіт мріє кожна жінка. На жаль, саме ця зона у багатьох є проблемною. Але змінити ситуацію в ваших силах.

Прочитайте ці 5 рекомендацій і спробуйте враховувати їх щодня протягом хоча б 6 днів. Ви переконаєтеся, що швидко зменшити об’єм талії – це реально!

Як швидко схуднути

 1. Виключіть сіль
  Не потрібно постійно солити їжу.  Надлишок солі затримує рідину в організмі і в цілому уповільнює обмін речовин. Використовуйте сіль зрідка. Для смаку додайте різні спеції і трави. Також якщо ви не будете постійно солити страви, то будете наїдатися меншою кількістю їжі. Обмежте споживання цього продукту, і ви помітите позитивні зміни!
 2. Зменшіть споживання вуглеводів
  Не потрібно зовсім відмовлятися від вуглеводів, але зменшити їх споживання – під силу кожному. Їжте більше білкової їжі і овочів. Вже через 6 днів ви побачите результат. На що потрібно звернути увагу: яйця, сир, горіхи, нежирне м’ясо, риба, овочі, нешліфований рис. А ось від картоплі, макаронів, хліба варто відмовитися. Пробувши на такій дієті деякий час, ви помітите істотне зменшення обсягів талії.
 3. Їжте правильні фрукти
  Проведіть 6 днів, вживаючи велику кількість фруктів, і ви зможете вивести з організму шлаки і зайву рідину. Пару сантиметрів в області талії гарантовано підуть. Головне – вибрати правильні фрукти. Не їжте у великих кількостях банани, фініки, курагу, родзинки. Віддавайте перевагу ананасу, ківі, грушам і особливо грейпфруту.
 4. Забудьте про гостру їжу
  Гостра їжа сприяє виділенню більшої кількості шлункового соку, ніж зазвичай. Це означає, що така їжа стимулює апетит. Тому на час дієти про гострі приправи слід забути.

  Хоча деякі спеції і прянощі сприяють схудненню, вага все одно дуже швидко повернеться.

 5. Ніяких консервантів
  Алкоголь, цукор, оброблена їжа з різними консервантами не тільки шкідливі, але і з часом виявляються у вигляді жирових відкладень на животі і боках. До речі, алкоголь – дуже калорійний продукт і зупиняє процеси відновлення і росту м’язів. Тому його варто виключити.

Якщо ви протримається хоча б 6 днів на цій дієті , то явно помітите позитивний результат. Також, слід відмовитися від цукру та споживати достатню кількість води! А головне – ніяких ризиків для здоров’я!