Як позбутися комарів?

1. Для відлякування комарів використовують нарізане листя і квітки базиліка і черемхи. Так само відлякує комарів запах анісу, евкаліпту і гвоздики. Будь-яке з масел цих рослин досить нанести на відкриті ділянки шкіри, або на джерело вогню – камін, багаття, свічку.

2. Запах кедрової олії відлякує не тільки комарів, але і тарганів і мух. Так само в боротьбі з комарами допоможе масло чайного дерева. Воно ж допоможе зняти свербіння від укусів.

3. Комарі не переносять запах тютюнового диму, валеріани і камфори (100 грамів тліючої камфори позбавлять від комарів та інших літаючих комах, навіть у дуже великих приміщеннях).

4. На природі в боротьбі з комарами допоможуть ялинові і соснові шишки. Досить кинути їх у багаття і цей запах відлякає комарів.

5. Так само комарі не переносять запаху томатного листя. Кілька горщиків з кущами помідорів виставлені на підвіконні стануть надійним бар’єром для комарів.

6. Ще один ефективний засіб для боротьби з комарами – ванільна вода. Порошок ваніліну розбавляють у воді, а потім обробляють цим складом відкриті ділянки шкіри.

komar