Як вибрати автошколу: що важливо врахувати

Як вибрати автошколу: що важливо врахувати
Як вибрати автошколу: що важливо врахувати

Сьогодні люди цінують свій час, і хочуть якомога менше часу витрачати на дорогу. Тому власний автомобіль – не розкіш, а просто необхідність. Якщо ж ви вирішили назавжди покінчити з роллю пасажира і придбати власний транспортний засіб, то без навчання в автошколі не обійтися. Тому постає логічне питання: як вибрати автошколу, що важливо врахувати? І підходити до цього варто ретельно. Адже майже кожного дня ми чуємо в новинах про ДТП, де винуватцями є недосвідчені водії.

На перший погляд, сьогодні є багато автошкіл в кожному місті. Однак важливо знайти заклад, де дають необхідний багаж знань та допомагають опанувати практичні навички. Адже від цього значною мірою залежить ваше життя. 

Тому вартість навчання не має бути вирішальним критерієм під час вибору закладу. Адже немає гарантії, що там, де найдешевше навчання, ви отримаєте бажаний  результат. Краще більше часу витратити на пошуки і обрати перевірений заклад.

Мережа автошкіл «Автошколи Столиці» пропонує великий вибір закладів. Загляньте на сайт , там представлено актуальну інформацію, яка допоможе вибрати оптимальний варіант.

Що радять експерти

Насамперед важливо врахувати такі критерії: 

  • Репутація, відгуки. Зайдіть на сайт організації, дізнайтеся, що пишуть у ЗМІ, на форумах, у соцмережах. Проаналізуйте отриману інформацію і не поспішайте з висновками. 
  • Інструктори. З`ясуйте, чи мають викладачі автошколи досвід, відповідну кваліфікацію. Особливо це стосується інструкторів з водіння. 
  • Стан навчальних класів. Зверніть увагу, яка матеріально-технічна база в організації, у якому стані навчальні класи. Також важливо, чи є навчальні посібники, інше обладнання, необхідне для навчання. 
  • Графік навчання. Важливе значення має графік навчання: можливість навчатися у вихідні, обирати зручні години. Особливо це актуально для тих, хто працює повний робочий день.
  • Стан автомобільних засобів. Найкраще обирати автошколу, де в автопарку є різні машини. Це мають бути сучасні транспортні засоби, а не застарілі машини.
  • Вартість навчання. Важливий критерій, але не головний. Тому обирайте варіанти, де пропонують оптимальне співвідношення ціни та якості навчання. 
  • Зручне розташування. Не забувайте про цей критерій. Краще, коли автошкола буде хоча б в тому районі, де ви живете. 

Відвідайте портал автошкіл Києва. В онлайн-каталозі ви знайдете багато перевірених закладів, де пропонують індивідуальний підхід до кожного учня та мають сучасний автопарк!