5 способів зняти стрес

Ми стикаємося зі стресовими ситуаціями кожен день, а деякі з нас перебувають у стресовому стані постійно. Щоб позбутися негативної енергії, пропонуємо тобі скористатися нашими методами.      

Знайди час на себе

Ми завжди знаходимо час на зустріч з подругою або на дзвінок босові, але на себе кохану його чомусь ніколи не залишається. Енергія накопичується, а виходу ніякого! Тому виділи хоча б півгодини на день, які ти зможеш присвятити цікавому занятті, неважливо, буде це фітнес або читання журналу.

Зміни харчування

Якщо твій організм не отримує потрібних йому вітамінів, то тут і до депресії недалеко, не кажучи вже про стрес. Виключи з раціону занадто солодкі і занадто солоні продукти. Намагайся їсти більше фруктів і овочів, незалежно від пори року.

Навчися говорити “ні”

Не потрібно погоджуватися на те, що зовсім тобі не потрібно і ніяк не вписується в твої плани. Подруга просить допомогти? Бос придумав нове завдання? Не бійся відмовити, особливо, якщо це завдання в позаробочий час. Делікатно, аргументовано поясни шефу чи подрузі, чому зараз ти не можеш виконати їх прохання.

Виключи негатив

Не потрібно надавати велике значення поганим подіям і негативним моментам. Стався до всього простіше, не бери близько до серця. Коли наступного разу стається щось неприємне, спробуй подивитися на це з іншого боку і подумай, яку користь ти можеш винести з цієї ситуації.

Звільнися від гаждетів

Чим більше часу ти витратиш на свій смартфон, тим більше подій пройде повз тебе. Науково доведено, що жінки, які багато часу проводять в соцмережах, мають більш низьку самооцінку, тому що часто порівнюють себе з іншими. Якщо ти проводиш багато часу за комп’ютером на роботі, постарайся не входити в інтернет в післяробочий час.

zYTG-oH1Zoc

1 Comment on 5 способів зняти стрес

  1. знайди час на спокій.він твоїй душі потрібний.знайди час на молитву.вона є найбільшою потугою на землі.знайди час на працю.вона є найбільшою молитвою до бога.знайди час на призадуму.вона є джерелом сили.знайди час на любов до інших – це найбільший даний богом привілей

Comments are closed.